Zobacz co mówią moi klienci

Współpracowałam z małymi i większymi firmami. Moi klienci to przedstawiciele bardzo różnych branż, twórcy marek odzieżowych, właściciele lokalnych usług, agencje reklamowe, wydawnictwa, blogerzy, sportowcy, fundacje i stowarzyszenia. W zależności od ich potrzeb wykonywałam projekty dotyczące koncepcji promocji, copywriting, działania w social mediach lub wspierałam ich projektami graficznymi.

spikuspik

Anna
Purwin

Spiku Spik

Pomoc Marty Malarskiej przy stworzeniu koncepcji ulotki i plakatu SpikuSpik była nieoceniona. Wizualne myślenie i nielinearne przedstawianie pomysłów, ktore wprowadza Marta pozwoliło stworzyc ulotki i plakaty, które łacza w sobie trzy różne pola, na których dzialamy. Bardzo szybko zrozumiała koncepcję naszej szkoły jako miejsca innego od tych powszechnie znanych, wprowadziła też szereg poprawek edytorskich w tekstach na stronie SpikuSpik. Z pełnym przekonaniem mogę polecić współpracę z Martą Malarską, która zawsze szybko i profesjonalnie reagowała na nasze potrzeby. Poza tym bardzo miło rozmawia się z nią przez telefon, rozumie i potrafi wyjaśnić wątpliwości w jasny sposób.

Model

Marcin Komicz

Kimura Factory Team

Współpracę z Panią Martą Malarską podjąłem na wiosnę bieżącego roku w zakresie kompleksowego doradztwa marketingowego „szytego na miarę” na potrzeby działalności Kimura Factory. Jestem bardzo zadowolony z relacji i więzi biznesowej, jaką wytworzyliśmy od początku naszej współpracy. Szybka i bardzo skuteczna analiza potrzeb moich klientów, wzmocnienie kontentu Kimura Factory na rynku twórców handmade okazało się strzałem w dziesiątkę i kluczem mojego sukcesu.

kleczkorysy myślenie wizualne

Agata Kowalik-Zydek

Kleczkorysy czyli Myślenie Wizualne w Praktyce

Rozpoczynając swoją przygodę z prowadzeniem własnej strony w mediach społecznościowych czułam się totalnie zagubiona w tym obszarze. Dzięki ogromnej wiedzy i kreatywności Marty, a także jej umiejętności dopasowania się do potrzeb klienta, już po jednej konsultacji byłam w stanie odważnie ruszyć z miejsca z moim projektem. Z Martą miałam również przyjemność współpracować przy okazji organizacji warsztatu „Myślenie wizualne – ucz się i działaj efektywnie” w Stowarzyszeniu Polka Potrafi. Dała się wówczas poznać jako osoba niezwykle zaangażowana, zorganizowana i sumienna. Bez względu na podejmowany rodzaj pracy, Marta zawsze wykazuje się pełnym profesjonalizmem. Z pewnością skorzystam jeszcze z jej usług w przyszłości.

2 (1)

Hanna Bem

Kobieca Samopomoc Zawodowa

Z Martą współpracowałam przy okazji tworzenia ulotek i strony Kobiecej Samopomocy Zawodowej. Marta to bardzo inspirująca i pełna pomysłów osoba. Dba o klienta i o realizację jego pomysłów. Jest elastyczna, rzetelna i uczciwa, a kontakt z nią to sama przyjemność.

Processed with VSCO with  preset

Barbara
Ilczuk

instruktor tańca orientalnego

Marta - Wonderwoman. Zawsze pełne zaangażowanie w prowadzony projekt. Ogromna wiedza i kreatywność. Łatwość w komunikacji i pełne zaufanie. Uczciwe podejście do każdego aspektu współpracy. Miałam okazję korzystać z umiejętności Marty w organizacji i promocji moich zajęć tanecznych oraz pokazów. Współpraca z nią, to przyjemność, jest świetnym organizatorem i "ogarniaczem" spraw wszelakich. Skuteczny szeroko pojęty marketing, zrozumienie specyfiki działania mediów i lekkie pióro Marty, sprawiają, że po prostu szczerze - polecam!

marta_malarska_katarzyna-szustkowska-jarzebowska

Katarzyna
Szustkowska-Jarzębowska

Stowarzyszenie Polka Potrafi w Piasecznie

Z Martą Malarską-Walczak współpracuję od czterech lat przy projekcie Stowarzyszenie Polka Potrafi. Bardzo cenię tę współpracę przede wszystkim ze względu na wysokie standardy pracy i postawę jaką Marta sobą reprezentuje, cytując klasyka “Słowo droższe od pieniędzy”. Marta zawsze dotrzymuje terminów i zobowiązań. Jest rzetelna, autentyczna, pomocna i kreatywna. Z ogromnym podziwem obserwuję jej pracę ze starszą i młodszą młodzieżą jako mentora, szkoleniowca i korepetytora. Jej uważność i indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że moje dzieciaki same proszą o dodatkowe lekcje polskiego!

marta malarska walczak

Katarzyna
Piątek

Współpraca przy Marce Tiszert

Miałam przyjemność pracować z Martą przy kilku projektach w branży usługowej. Zawsze 100% zaangażowana, można liczyć na jej kreatywne rozwiązania, oraz poczucie zrozumienia sprawy. Wszystkie dotychczasowe kooperacje zakończyły się sukcesem, który po części zawdzięczam Marcie, mogę śmiało polecić współpracę w wielu obszarach reklamy i marketingu.

marta_malarska_kajetan_puszek

Kajetan Puszek

Kreatywny Krab

Marta była współzałożycielką agencji Kreatywny Krab i współpracowała z nami na stałe w latach 2014-2016. Marta tworzyła koncepcje kreatywne, copywriting, posty na Facebooka , koncepcje kampanii social media, slogany i nazwy dla dużych marek, jak i małych firm. Muszę przyznać, że była to bardzo efektywna i inspirująca współpraca! Marta potrafi wykorzystywać swoją intuicję w kreacji, co wielokrotnie przekładało się na powstanie skutecznych koncepcji. Pracuje naprawdę błyskawicznie – w parę godzin potrafi wymyślić nazwę czy koncepcję postów, którą zdobywa od razu serce klienta. Jej zmysł kreatywny, doświadczenie oraz wiedza z zakresu reklamy rozkładają na łopatki nie jednego dyrektora kreatywnego. Dobrze, że zdecydowała się działać samodzielnie – każdy Klient, który do niej trafi, zyska nie tylko świeżą kreację, ale i profesjonalne wsparcie.

marta_malarska_weronika

Weronika
Łucjan-Grabowska

fotograf

Wielokrotnie miałam przyjemność widzieć Martę w akcji, prowadzącą warsztaty, generującą świetne pomysły podczas burzy mózgów, jak również doradzającą mi osobiście, kiedy potrzebowałam pomocy w przeobrażeniu mojej strony internetowej. Choć wydawała mi się ona piękna, przestała działać na moją korzyść. Marta pomogła mi przeanalizować całą treść, układ, ogólny wygląd oraz jej funkcjonalność. Na tej podstawie z łatwością mogłam wprowadzić zmiany, który wpłynęły na poprawę mojego wizerunku w internecie. Gorąco polecam usługi Marty w każdym oferowanym przez nią zakresie!

Piotr Jarzębowski, lat 13

Lekcje z Martą są przyjemne. Nie takie jak w szkole. W szkole lekcje są czarno-białe i wyryte w kamieniu z Martą są w 3D. Wchodzą do głowy.”

marta_malarska_ania_kaminska

Ania Kamińska

aniazmienia.pl

Współpracowałam z Martą przy tworzeniu nowej wersji mojego bloga aniazmienia.pl. Poprzednia wersja robiona była w pośpiechu, tym razem chciałam więc, aby była dopracowana i dokładnie taka, jak chcę. Udało nam się zaprojektować layout nowoczesny i przejrzysty który bardzo podoba się zarówno mnie, jak i moim czytelnikom. Marta jest profesjonalna, terminowa i konkretna, zależy jej na jakości wykonanej pracy, co nie zdarza się dziś często. Bardzo polecam tę współpracę.

marta_malarska_darek

Darek Strychalski

Fundacja „Zwycięzca”

Marta pracowała nad stroną internetową naszej fundacji. Odpowiadała zarówno za projekt graficzny, jak i jej wdrożenie. Wszystko działo się sprawnie, projekt odpowiada naszej wizji i potrzebom, a samo uruchomienie strony również odbyło się bezproblemowo.

wioletta-piotrowska

Wioletta
Piotrowska-Antoszkiewicz

Pomaluj Mebel

Skorzystałam z usług Marty za rekomendacją koleżanki. Marta uświadomiła mi kilka spraw dotyczących prowadzenia firmowego fanpage’a na Facebooku, co od razu przełożyło się na większą rozpoznawalność mojej firmy. Uruchomiła mi newslettera w stronie www. Umówmy się, dla niektórych informatyczne sprawy to prawdziwy kosmos. Dzięki Marcie mam inne spojrzenie na prowadzenie firmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odkryłam i pokochałam je na nowo. Dzięki Marta, jesteś dla mnie wsparciem, także duchowym.

natalia-kielpinska-min

Natalia Kiełpińska

Z Martą miałam okazję współpracować przy kilku projektach. Począwszy od stworzenia nazwy i logo dla mojej firmy poprzez tworzenie tekstów na stronę www aż po przygotowywanie pełnych projektów materiałów reklamowych tj. ulotki i roll-up. Ponadto Marta okazała się bardzo pomocna w podjęciu kilku kluczowych decyzji marketingowych. Miałam tez okazję być uczestnikiem warsztatów które prowadziła dot. marketingu internetowego. Po tych doświadczeniach wiem, że jeśli będę miała do przygotowania jakiś kolejny projekt zgłoszę się do niej. Marta jest profesjonalna, rzeczowa i sumienna, zawsze można liczyć na jej pomoc. Polecam bardzo współpracę z nią bo wiem, że będzie ona owocna.

magdalena-sotomska-min

Magdalena Sotomska

Wesele z Fantazją

Jakiś czas temu miałam okazję przeprowadzić z Martą konsultacje dotyczące mojej firmy. Miały one na celu pokazać mi, jakie zmiany wprowadzić, by mój biznes szedł jeszcze lepiej. Miałam duży problem z „pokazywaniem” siebie, a Marta wytłumaczyła mi, jak ważne jest, by mówić o sobie ( w sposób nie narzucający się ), tak by budować swoją markę, jako ekspercką. Że nie ma w tym nic złego – o ile to co mówimy ma na celu rozwiązać problem Klienta. Marta podała mi konkretne rozwiązania i miejsca w których mogłam zastosować tą formę prezentacji. Dodatkowo w trakcie rozmowy okazało się, że jednym z większych moich problemów był brak organizacji czasu – co z pewnością jest kłopotem każdego początkującego przedsiębiorcy. Zdecydowanie polecam Martę, jak osobę która poda na tacy konkrety. Niemniej – za co ogromnie cenię – jest bardzo szczera, więc konsultacje z nią będą dobre, dla tych osób które nie boją się prawdy na temat siebie i swoich dotychczasowych działań.

ewelina-pietrzak-min

Ewelina Pietrzak

Something Special Event & Wedding

Z ogromną przyjemnością mogę polecić usługi Marty. Nie znam drugiej tak rzeczowej, profesjonalnej i kochającej to, co robi osoby. Ja miałam przyjemność współpracować z nią gdy prowadziła fan page mojej agencji eventowej. Z radością mogę stwierdzić, że to w jaki sposób to robiła, z jaką nutą humoru przedstawiała eventy, mało kto by umiał. Od razu czułam tak jakbym robiła to sama. Według mnie właśnie o to chodzi w dobrej współpracy. Jeśli powierzamy danej osobie zadanie chcemy by wczuła się w nasz produkt i potrafiła mówić za nas lepiej, naszym głosem. Śmiało mogę powiedzieć, że jeśli szukasz osoby, która zna się na rzeczy jak mało kto, to właśnie jest Marta Malarska-Walczak. Polecam

martagrzegulka_small-2-min

Marta Grzegrzułka

Marta tworzy genialne kreacje marketingowe dosłownie na poczekaniu! Poproś ją o wymyślenie logo lub sloganu, a przekonasz się! Szczerość, którą charakteryzuje się jako osoba, sprawia, że Marta również do Klienta podchodzi z dużym szacunkiem i zaangażowaniem. Zawsze dogłębnie poznaje wartości osoby, której markę osobistą ma stworzyć lub założenia dla marki produktu. Dzięki temu jej kampanie są nie tylko ciekawe i prawdziwe, ale tworzą spójny wizerunek marki, a tylko taki zapada w pamięć i dobrze się sprzedaje. Znam teksty Marty i charakter organizowanych przez nią wydarzeń więc z czystym sumieniem polecam ją również jako PR-owca i eventowca.

agnieszka-matusiak-min

Agnieszka Matusiak

Byłam u Marty na konsultacjach dotyczących social media. Podpowiedziała mi jak prowadzić firmowe profile na facebook'u oraz jak tworzyć grafiki. Potrafi wytłumaczyć wszystko w jasny i prosty sposób, co moim zdaniem jest dowodem na to, że doskonale wie o czym mówi. W razie pytań podczas codziennej pracy zawsze można liczyć na jej szybką pomoc. Serdecznie polecam, jest idealną partnerką do współpracy.

aneta-olkowska-min

Aneta Olkowska

Dziennikarka, psycholog

Byłam u Marty na konsultacjach dotyczących social media. Podpowiedziała mi jak prowadzić firmowe profile na facebook'u oraz jak tworzyć grafiki. Potrafi wytłumaczyć wszystko w jasny i prosty sposób, co moim zdaniem jest dowodem na to, że doskonale wie o czym mówi. W razie pytań podczas codziennej pracy zawsze można liczyć na jej szybką pomoc. Serdecznie polecam, jest idealną partnerką do współpracy.

Magdalena Wolańska

mCelestini

Marta przekonała mnie, że FB może być narzędziem nie tylko do kontaktu ze znajomymi, ale przede wszystkim może znacząco wesprzeć rozwój mojej działalności. Jej wiedza o social media w połączeniu z darem prostego tłumaczenia nawet skomplikowanych funkcji, sprawiała, że przekonałam się do korzystania z tych narzędzi na co dzień. Zawsze można też liczyć na jej umiejętności copywritera, które zwłaszcza na początkowym etapie biznesu, doceni każdy. Marta jest wulkanem pozytywnej energii obdarzonym kreatywnym umysłem.

paulina-bera-min

Paulina Bera

Positive Pictures

Z usług Marty Malarskiej-Walczak skorzystałam w zakresie istniejącej już działalności w branży fotograficznej. Jej spojrzenie, przekazana wiedza i świeżość jaką wniosła w moje przedsięwzięcie spowodowało nieocenione uporządkowanie i lekkość marketingową, której mi brakowało. Marta między innymi: - opracowała koncepcje rozwoju i podziału dziedziny na fotografię rodzinna i biznesowa - opracowała moje mocne i słabe strony (wraz z przepracowaniem psychologicznym 😉 - przekazała metody na pozyskiwanie nowych klientów (ankieta, personalizowane wizytówki portfelówki, newsletter, komunikacja fb/inne). - przeprowadziła szkolenie z ustalenia budżetu, poruszania się po zaawansowanych opcjach fan page’a, zmiany na www - pomogła w publikacji postów sponsorowanych - przekazała linki i literaturę pomocną w prowadzeniu tego typu działalności Każde spotkanie było także lekcja budowania w sobie poczucia wartości. Darem Marty jest przekazanie Klientowi wszystkich uwag w taki sposób by wyciągnął z nich wnioski i dalej czuł, że robi 'kawał dobrej roboty’. Niebawem podejmę współpracę w zakresie przenoszenia swoich usług na rynek zagraniczny. Opiszę ten proces i jestem przekonana, że wrócę do tej zakładki rekomendacji…

Ryszard Marjański

Właściciel, Sklep Odzieżowy Twoja Brama

Mam przyjemność polecić Panią Martę Malarską – Walczak, jako profesjonalną osobę zajmującą się marketingiem i mediami społecznościowymi. W czasie indywidualnych konsultacji Pani Marta pomogła nam rozwiązać nasze problemy techniczne w obsłudze FB. Podała również wskazówki, jak prowadzić fun page. Wyjaśniła zagadnienia marketingowe, funkcjonowanie mediów społecznościowych. Konsultacje bardzo dużo nam pomogły, zwłaszcza, że nie posiadaliśmy wcześniej wiedzy technicznej w tym zakresie. Doskonały sposób prezentacji, jasno sformułowany przekaz i dużo inspiracji. Pani Marta to bardzo komunikatywna osoba, która z łatwością wchodzi w profil danej firmy. Wszelkie prace wykonane były punktualnie. Zawsze mogliśmy liczyć na jej dyspozycyjność i profesjonalizm.

Agnieszka Markiewicz

CEO Omegafinance

Skorzystałam z usług Marty za rekomendacją koleżanki. Marta uświadomiła mi kilka spraw dotyczących prowadzenia firmowego fanpage’a na Facebooku, co od razu przełożyło się na większą rozpoznawalność mojej firmy. Uruchomiła mi newslettera w stronie www. Umówmy się, dla niektórych informatyczne sprawy to prawdziwy kosmos. Dzięki Marcie mam inne spojrzenie na prowadzenie firmy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Odkryłam i pokochałam je na nowo. Dzięki Marta, jesteś dla mnie wsparciem, także duchowym.

agata-krotowska-min

Agata Krotowska

LaWomanBrand

Polecam współpracę z Martą przede wszystkim za jej kreatywność i terminowość. W przypadku Marty można liczyć na mnogość cennych pomysłów, a przy tym dużą dawkę dobrego humoru, która zawsze uprzyjemnia nam atmosferę pracy.