Moje projekty

Współpracowałam z małymi i większymi firmami. Moi klienci to przedstawiciele bardzo różnych branż, producenci odzieży, właściciele lokalnych usług, agencje reklamowe, wydawnictwa, blogerzy, sportowcy, fundacje i stowarzyszenia. W zależności od ich potrzeb wykonywałam projekty dotyczące koncepcji promocji, copywriting, działania w social mediach lub wspierałam ich projektami graficznymi. Od początku mojej pracy zawodowej tworzyłam lub współtworzyłam marki, które z sukcesem funkcjonowały na rynku. Jestem właścicielką portalu dlaurody.pl, współtwórcą drukowanego magazynu Beauty Mission, agencji Kreatywny Krab oraz członkinią Stowarzyszenia Polka Potrafi w Piasecznie, gdzie byłam współorganizatorką lokalnych wydarzeń, szkoleń i konferencji, prowadziłam również indywidulane konsultacje.

32
maj-wrzesień 2018

Współpraca z producentem lodów włoskich Gelato Heaven w Luton

Miałam okazję współpracować z producentem doskonałych lodów włoskich Gelato Heaven, odpowiadałam za zdjęcia produktowe, strategię obecności marki w mediach społecznościowych. 

marta malarska walczak zrozumieć niepłodność wywiad
wrzesień 2017

Zrozumieć niepłodność - wywiad z Panią psycholog Dorotą Gawlikowską

Z powodów osobisty i chęci edukowania powstał wywiad na ważny dla mnie temat. Zapraszam do czytania.

food_photography
od sierpnia 2018

Współpraca z dystrybutorem Felur de Sel w Anglii

Mam ogromną przyjemność współpracować z przemiłą dystrybutor Fleur de Sel w zakresie fotografii produktowej oraz wsparcia działań w mediach społecznościowych.

royalpacking preznety pakowanie warszawa copywriting
wrzesień 2017

Copywriting dla www.royalpacking.pl

Tworzę teksty lifestylowe na bloga firmy www.royalpacking.pl.
Firma zajmuje się kreatywnym pakowaniem prezentów na wszystkie okazje.

zdaszpolski.pl logo
wrzesień 2017

Zdaszpolski.pl

Strona poświęcona mojej działalności korepetytorskiej. 
Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów liceum do egzaminów maturalnych. Pomagam również w powtórzeniu materiału do poprawek i klasówek. 

Nazwa, strona i logo są mojego autorstwa. 🙂

myślenie wizualne Agata Kowalik - Zdynek
maj 2017

Organizacja warsztatu z "Myślenie wizualne - ucz się i działaj efektywniej" poprowadzonego przez Agatę Kowalik-Zdynek

Myślenie wizualne to niezwykle wszechstronne narzędzie. Polega na przedstawianiu złożonych koncepcji, treści, idei za pomocą kombinacji rysunków i wyrazów.
Razem z Agatą Kowalską-Zdynek i przy wsparciu Stowarzyszenia Polka Potrafi w Piasecznie odbył się ten wartościowy warsztat.

 

Aniazmienia
06.2016

Blog Aniazmienia.pl

Ania jest waleczna pomimo przeciwności, motywuje, działa, zachęca do aktywności. Jej blog dotyczy zmiany a grupa na FB to silna społeczność, która dodaje sobie dobrej energii.

Współpracowałam z Anią przy tworzeniu nowej wersji jej bloga aniazmienia.pl. We współpracy z graficzką udało nam się wspólnie dojść do rozwiązań dających efekt nowoczesnego bloga, który podobał się czytelnikom.

 

zwycięzcafundacjadarkastrychalskiego
od 03.2014

Strona zwyciezca.org.pl

Darek Strychalski jest niepełnosprawnym biegaczem-ultramaratończykiem. Ma niedowład prawej strony ciała, krótszą jedną nogę oraz nie widzi na jedno oko. Kiedyś nie mógł chodzić, dziś biega i rywalizuje ze zdrowymi. Jego postawa, hart ducha i konsekwencja są motywacją dla tysięcy ludzi.

Miałam okazję pracować przy nowej wersji jego strony oraz jej wdrożeniu.

kobiecasamopomoczawodowa
05.2016

Współpraca z Kobiecą Samopomocą Zawodową

W zakresie projektu logo, ulotki, strony internetowej.

kreatywny-krab-logo
od 01.06.2014

Współpraca z agencją reklamową Kreatywny Krab

Tworzenie koncepcji, tekstów dla naszych głównych klientów, opracowywanie nazw i projektów logotypów to tylko niektóre z zadań jakich podejmowałam się w czasie współpracy.

stowarzyszenie-ilustracja
od 03.2014

Współpraca ze Stowarzyszeniem Polka Potrafi – działania prospołeczne

Współpracuję ze Stowarzyszeniem Polka Potrafi w Piasecznie, jestem członkinią rady programowej. Współtworzę koncepcję rozwoju Stowarzyszenia i działam aktywnie na jego rzecz.

sniadanie99-min_mini
od 05.2014

Śniadania Przedsiębiorczej Polki w Stowarzyszeniu Polka Potrafi w Piasecznie

Miałam przyjemność współorganizować śniadania oraz występować w roli eksperta w dziedzinie mediów społecznościowych, promocji w Internecie i wsparcia marketingowego małych biznesów.

terenowa-gra-miejska-min_mini
20.08.2016

Projekt Kulturalny, Gra Miejska - Zostań detektywem, znajdź ukryty skarb

To dofinansowana przez gminę oraz TSKŻ gra historyczna o wspólnej historii Polaków i Żydów w Piasecznie, wydarzenie miało na celu przybliżenie młodzieży mieszkającej w Piasecznie i okolicach historii miasta, miało wymiar edukacyjny i kulturalny. W wydarzenie włączyło się wielu lokalnych przedsiębiorców i organizacji kulturalnych. Angażowało dorosłych i dzieci w poznanie historii Piaseczna.
Byłam współorganizatorem wydarzenia, pozyskałam partnerów i wystawców, byłam współorganizatorem koncertu, stworzyłam dokumentację fotograficzną.

plakat-e%cc%87niadanie-na-trawie_mini
31.07 i 07.08.2016

Projekt Kulturalny Piaseczyńskie Śniadania na Trawie

Plenerowa impreza promująca kuchnię z różnych stron świata z restauracji, które działają na terenie Piaseczna oraz kuchnię ekologiczną od lokalnych dostawców miodów, jajek, soków i dżemów. Byłam współorganizatorem wydarzenia, pozyskiwałam partnerów i wystawców, stworzyłam materiały PR-owe, byłam odpowiedzialna za wydruk plakatów.

konferencjakobietyre%cc%a8lnie-min_mini
23. 04. 2017.

Konferencja Kobiety Różnie

Występowałam jako prelegent mówiący o promocji w Internecie, współorganizowałam konferencję, pozyskałam partnerów i wystawców oraz byłam odpowiedzialna za projekt graficzny plakatu

najpierwbadaniepozniejtrenowanie-min
30.08.2015

Projekt Edukacyjny - Najpierw Badanie Później Trenowanie

Wydarzenie plenerowe pod patronatem Burmistrza Piaseczna, którego celem było promowanie profilaktyki diagnostyki dziecięcej przed podjęciem przez dzieci zwiększonej aktywności fizycznej. (Byłam współorganizatorem wydarzenia, pozyskiwałam partnerów, stworzyłam materiały PR-owe, które przesyłałam do lokalnych mediów, robiłam dokumentację fotograficzną, współprowadziłam imprezę razem z prezes Stowarzyszenia – Katarzyną Szustkowską-Jarzębowską.)

piknikakcjawolontariusz-min_mini
23.08.2015

Akcja Wolontariusz, aktywacja dobrej woli na Rynku w Piasecznie

Piknik dla mieszkańców Piaseczna, w którym udział wzięło kilkanaście organizacji pozarządowych, fundacji i stowarzyszeń z Piaseczna i okolic. Wydarzenie miało na celu przybliżyć mieszkańcom organizacje, które niosą pomoc w obrębie powiatu, wspierają działania kulturalne, ochronę zwierząt, niosą pomoc osobom wykluczonym i niepełnosprawnym. Podczas pikniku udało się zebrać i rozdać ubrania dla potrzebujących oraz zebrać karmę i fundusze dla psów pod opieką Schroniska w Korabiewicach.

Byłam współorganizatorem wydarzenia, pozyskiwałam partnerów, stworzyłam materiały PR-owe, które przesyłałam do lokalnych mediów, robiłam dokumentację fotograficzną, współprowadziłam imprezę razem z prezes Stowarzyszenia – Katarzyną Szustkowską-Jarzębowską.

aromeda-min
01.2015

Prowadzenie warsztatów: Młodzież na rynku pracy – stwórz swój produkt z Aromedą

Prowadziłam 4-dniowe warsztaty dla młodzieży, wykorzystując moją wiedzę marketingową, uczyłam młodzież o tworzeniu produktu, wymyślaniu nazwy, przybliżyłam podstawę tworzenia planu promocji. Efektem było stworzenie przez grupę produktu od młodych dla młodych, zwycięska grupa wygrała płatny staż wakacyjny w firmie Aromeda.

miasteczkozdrowia_mini
21.08.2014

Miasteczko Zdrowia Projekt na rzecz fundacji DKMS Piknik Miasteczko Zdrowia

Byłam wolontariuszem, zbierałam materiał genetyczny od potencjalnych dawców szpiku, pozyskiwałam partnerów do wydarzenia, między innymi grupę taneczną Barbary Ilczuk, która uświetniła wydarzenie, stworzyłam materiały PR-owe, sporządziłam dokumentację fotograficzną.)

beauty-missionnr1
01.02.2013-01.07.2014

Współtwórca bezpłatnego Magazynu Beauty Mission

Obowiązki redaktorskie:  tworzenie tekstów o tematyce medycznej, urodowej, kobiecej, podróżniczej,  na temat wystroju wnętrz, oraz ekologii, przeprowadzanie wywiadów.