Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić

Najważniejszym elementem mojej pracy są relacje. Pielęgnuje je, są stabilne i zazwyczaj trwają wiele lat. Mam zaufany zespół współpracowników, na którym mogę polegać oraz zaprzyjaźnioną grupę firm i usługodawców, których mogę Ci polecić. Mam dobry kontakt z klientami i szybko nawiązuję kontakt. Działam w kobiecym stowarzyszeniu Polka Potrafi w Piasecznie, działam społecznie na rzecz lokalnej społeczności. Wierzę w siłę dobrych stosunków międzyludzkich i autentycznych rekomendacji.

Relacje + Pomysły + Lekcje

ok5_mini-min

Na każdym etapie

Wesprę Cię na różnych etapach działań Twojej firmy.

Możemy spotkać się na początku powstawania Twojego produktu lub usługi, opracujemy koncepcję, według której stworzę teksty lub artykuły eksperckie. Zaopiekuję się wszystkim, co dotyczy Twojej usługi. Stworzę komunikację w mediach społecznościowych, teksty na stronę i potrzebne Ci materiały graficzne.

Zadbam o wizerunek, który będzie zgodny z Tobą

Wesprę Cię w działaniach graficznych, wraz ze specjalistami, z którymi współpracuję, stworzę materiały do druku i Internetu. Zaproponuję sesję zdjęciową Twoich produktów, sesję wizerunkową z utalentowaną fotografką gwiazd.

Pokażę, naczę, wytłumaczę

Wesprę Cię konsultacjami, pokażę jak prowadzić profil w mediach społecznościowych. Opowiem o przydatnych aplikacjach, które ułatwią pracę. Wyjaśnię tak, że wszystko wyda się proste. Znajdziemy czas na pytania, notatki i ćwiczenia praktyczne. Mogę również poprowadzić kameralne szkolenie dla grupy Twoich pracowników, którzy potrzebują wsparcia technicznego.

Wykorzystam moje kontakty by wesprzeć Twoją działalność lub pomóc w realizacji wydarzenia, konferencji, spotkania autorskiego, szkolenia.

Jeśli mamy podobne wartości, szybko uzyskamy to, czego potrzebujesz.

Napisz do mnie, poznajmy się i sprawdźmy co możemy razem zrobić.