Chciałam zostać Madonną...

Urodziłam się w Warszawie w latach 80-tych, gdy byłam mała chciałam zostać Madonną. Ostatecznie skończyłam filologię polską na UW o specjalizacji copywriter. Obroniłam pracę magisterską na temat języka perswazji.

Pierwszą firmę założyłam jeszcze na studiach. Zajmowałam się wtedy tworzeniem portalu internetowego dlaurody.pl, wsparciem promocji właścicieli salonów spa, salonów kosmetycznych i fitness clubów.

Stworzyłam pierwszą wyszukiwarkę usług związanych z dbaniem o urodę i zdrowie na terenie Warszawy.

Od prawie 10 lat aktywności zawodowej zajmuje się pracą kreatywną i szeroko pojętym marketingiem. Uwielbiam obrazy i słowa. Piszę teksty, wymyślam nazwy i hasła, tworzę pomysły na promocję, działania społeczne i wydarzenia. Współtworzyłam Agencję Reklamową Kreatywny Krab, z którą czasem współpracuję. Byłam współzałożycielką drukowanej wersji Magazynu Beauty Mission. Konsultuję i wspieram właścicieli małych firm w zakresie działań w social media. Od lat jestem również korepetytorem języka polskiego, co bardzo lubię.

Nigdy nie uczyłam w szkole i nie planuję. Uczniom rysuję i wysyłam snapy.

Cenię sobie dobre relacje międzyludzkie i ludzi, którzy dotrzymują słowa i terminów.

Działam aktywnie w Stowarzyszeniu Polka Potrafi w Piasecznie na rzecz lokalnej społeczności, aktywności zawodowej kobiet i młodzieży. Poznałam tam niesamowite kobiety.

Moi klienci doceniają mój piękny i sprytny umysł oraz dowcip.

Gdy nie pracuję jadę do Grecji, na mazowiecką lub hrubieszowską wieś, podziwiam naturę, domy z charakterem, bawię się z moimi psami i kotami i robię zdjęcia. Cenię sobie równowagę między życiem osobistym i zawodowym.

dsc_3200-copy-1_mini-min

Cenię sobie dobre relacje międzyludzkie i ludzi, którzy dotrzymują słowa i terminów.