Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów liceum do egzaminów maturalnych. Pomagam również w powtórzeniu materiału do poprawek i klasówek. Uwielbiam książki i uważam, że warto znać lektury. Zależy mi by uczeń przed najważniejszym egzaminem pod koniec szkolnej edukacji, miał pojęcie o literaturze jako elemencie historii i ważnym składniku jego współczesnej tożsamości.

Nie łudzę się jednak, że wszyscy czytają lektury. Pracuję na motywach literacki, zwracam uwagę na tło historyczne i filozoficzne każdej epoki. Nie wymagam uczenia się na pamięć. Stawiam na zrozumienie procesów i powiązań. Książki przedstawiam jako efekt pracy artysty, który był człowiekiem z krwi i kości, żył, kochał, miał problemy, reagował na otaczającą go sytuację społeczną i polityczną.

Takie podejście od kilkunastu lat dało mi owoce w postaci sukcesów uczniów, którzy pomimo wcześniejszych problemów z językiem polskim, zdali go na wysokim poziomie. Niektórzy z nich polubili nawet dzieła, które wcześniej kojarzyły się tylko z koszmarem ze szkolnej ławki.

Uczę jak skupić się na najważniejszej części materiału, jak bezproblemowo "skakać" po motywach literackich i łączyć fakty, pomagam w pewnym wypowiadaniu się na maturze ustnej.
Proponuję lekcje online, konsultacje przez Internet, wsparcie na grupie na FB oraz powtórkę na Snapchacie.

Jestem absolwentką polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Mam długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i dobre efekty.
Dogaduję się z uczniami, jestem otwarta na ich potrzeby. Wszyscy moi uczniowie świetnie poradzili sobie z MATURĄ ustną i pisemną.
Moją specjalnością jest przygotowanie do MATURY oraz program liceum.

Obecnie nie przyjmuję już uczniów podstawówki i gimnazjum.

Oferuję:

powtórkę do MATURY oraz przed poprawką, zaliczeniem
pomoc w pisaniu wypracowań
powtórkę przed poprawkami, praca w wakacje
prace redaktorskie
pomoc w nauce pisania wypracowań
pomoc w zbieraniu materiałów do prac magisterskich, edycja, pomoc przy tworzeniu bibliografii
Uczę jak skupić się na najważniejszej części materiału, jak bezproblemowo "skakać" po motywach literackich i łączyć fakty, pomagam w pewnym wypowiadaniu się na maturze ustnej.
Proponuję również lekcje online i konsultacje przez Internet.

Share